תרגום מעברית לאנגלית

בעשורים האחרונים עובר העולם שבו אנו חיים תהליך מואץ של הקטנה; לא מבחינת הגודל הפיזי, שנותר כשהיה, אלא בכל הנוגע להגעה ממקום למקום וכמובן לתקשורת בין אנשים מנקודות שונות ומרוחקות זו מזו על פני הגלובוס, שהפכה לזמינה וקלה יותר. בשלושים השנה האחרונות הפך הטלפון הנייח לפריט הנמצא בכל בית ומאפשר לתקשר עם אנשים ממדינות זרות בקלות ובמהירות. ההתפתחויות הטכנולוגיות של העשורים האחרונים, ובמיוחד התפתחות רשת האינטרנט והטלפונים הסלולריים, יצרה מהפכה של ממש בתחום התקשורת הבינלאומית, אשר מאפשרת לנו כיום לתקשר עם כל אדם בעולם, כמעט בכל מקום, בתוך שניות ספורות.

אך היכולת לתקשר חסרת ערך כשלעצמה, בהעדר שפה משותפת. ובעידן המחשבים והאינטרנט נחלה שפה אחת ניצחון מוחלט והפכה לשפה המשותפת דה פקטו של העולם – האנגלית. כמעט בכל מדינות העולם, ובוודאי באלו המעוניינות להיות חלק מהחברה הגלובלית, מדברים אנגלית, וזו השפה שבה מתנהלת מרבית התקשורת הבינלאומית - הן האישית והן המקצועית.

על הצורך לבצע תרגום עברית לאנגלית

פעמים רבות עולה הצורך לבצע תרגום מעברית לאנגלית, בין אם המדובר בתרגום מסמכים, כגון מסמכי עבודה שנכתבו בעברית אך יש כעת צורך לשלוח אותם לקולגות בארצות זרות, תרגום תכתובת אישית עם בני משפחה או חברים, או כל מטרה אחרת הכרוכה בתקשורת עם העולם הרחב שאינו דובר עברית. בנוסף לתרגום בכתב יש לעיתים גם צורך בשירותי מתורגמנים לשם תרגום עברית-אנגלית סימולטני במהלך פגישות עבודה, שיחות ועידה וכדומה.

למה להשתמש בשירותי תרגום עברית אנגלית עם גלובוס תרגומים?

לשירותי תרגום עברית אנגלית מקצועיים יש חשיבות רבה, בשל מורכבותה של מלאכת התרגום. ניסיון לקחת טקסט ולבצע תרגום עברית אנגליתבאופן מילולי, כפי שעושות תוכנות תרגום אוטומטית, עלול להוביל לתרגום קלוקל, לא קוהרנטי ולא נאמן למקור, גם כשמדובר בתרגום טקסט פשוט, וקל וחומר כאשר יש צורך לתרגם ביטויים בשפות השונות. כך למשל מתרגמת Google Translate את הביטוי "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו" כ"To look at the pitcher but what is it", במקום לספק את הביטוי המקביל באנגלית, Do not judge a book by its cover. רק תרגום עברית אנגלית מקצועי ומהימן, הנעשה על ידי איש מקצוע השולט שליטה מלאה בשפת המקור ובשפת היעד, יכול להניב תוצאה אמינה. בגלובוס תרגומים אנו עובדים אך ורק עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר בתרגום והבנה מושלמת של השפה העברית והאנגלית, כך שתוכלו להיות בטוחים שהתרגום שתקבלו יהיה מושלם. אל תהססו להשתמש בשירותי התרגום המקצועיים שלנו; רק כך תוכלו להציג טקסטים מתורגמים למופת לקולגות שלכם ולהראות להם שאתם רציניים.

בניית אתר אינטרנט FrameworkAll Rights Reserved © Globus Translations 2005-2014