תרגום לאמהרית

אמהרית היא שפתה הרשמית של מדינת אתיופיה, שמדוברות בה יותר מ-70 שפות. זוהי השפה המדוברת על ידי רוב העולים מאתיופיה, שחלקם אינם דוברי עברית, וזו גם שפת העסקים באתיופיה, מדינה הנהנית מצמיחה כלכלית ומנהירת משקיעיםמאז הדחתו של הרודן מנגיסטו ב-1991 והמעבר לכלכלת שוק.

בישראלקיים צורך רב בתרגום לאמהרית וממנה, בין אם מדובר במוסדות ובגופים ציבוריים,המחויבים לתרגם לשפה זו את שירותיהם ופרסומיהם כדי לתת מענה לכלל לקוחותיהם,במעסיקיםהצריכים לתרגם נהלי עבודה או חוזי עבודה, או באנשי עסקים המקיימים פעילות כלכלית באתיופיה.

אתיופיה היא אחת האומות העתיקות בעולם,ומתקשרת למאורעות היסטוריים חשובים: מכאן, על פי המסורת, יצאה מלכת שבא לפגוש את המלך שלמה. אתיופיה הייתה המדינה השנייה בעולם (אחרי ארמניה) שקיבלה את הנצרות כדת רשמית, מקום מולדתו של המואזין הראשון בתולדות האיסלם, מקום מושבה של הקהילה היהודית עתיקת היומים ביתא ישראל, מקורו של הקפה והמדינה שבה התגלה השלד ההיסטורי "לוסי". אך כיום מציעה כלכלתה הצומחת של אתיופיה הזדמנויות עסקיות רבות, בתחומים מגוונים כגון חקלאות, מלונאות, תשתיות ונדל"ן. משום כך סביר כי הצורך בתרגום לאמהרית וממנה יגדל במידה ניכרת בשנים הקרובות.

בתרגום לאמהרית, כמו לכל שפה אחרת, חשוב מאוד לזכור כי אדם השולט בשתי שפות אינו מתרגם. תרגום לאמהרית הינו תהליך מורכב יותר מהמרה בין שפות, ומצריך היכרות עם השפה, המנהגים והתרבות של קהל היעד. מתרגם מקצועי המתרגם מאמהרית ולאמהרית מודע היטב לשוני התחבירי בין השפות ולדקויות השפה, והינו בעל ניסיון וידע במלאכת התרגום, ומשום כך הוא יפיק תוצאה שתהיה קריאה, שוטפת, וחשוב מכל – מובנת יותר.

לגלובוס תרגומים מגוון מתרגמים מנוסים ומקצועיים מישראל ומרחבי העולם כולו, אשר נבחרו באופן ספציפי כדי לאפשר לנו לספק את שירות התרגום הטוב ביותר ללקוחותינו השונים. זאת מתוך ההכרה כי תרגום לאמהרית אינו העברת המלל משפה אחת לשנייה, והבנת החשיבות של ההקשר והתוכן של הטקסט. גלובוס תרגומים דואגת להתאים במידה הרבה ביותר בין המתרגם לחומר המיועד לתרגום, בכדי ליצור עקביות ואחידות ולספק תרגום בשפה האמהרית שיהיה נאמן למקור.

אנו נשמח להציג בפניכם את שיטת העבודה שלנו. צרו קשר עם צוות המכירות שלנו כדי שנוכל ללמוד על דרישותיכם.

אם הנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר לתרגום לאמהרית או תרגום מאמהרית - לחצו כאן, או התקשרו 074-7020207

 

בניית אתר אינטרנט FrameworkAll Rights Reserved © Globus Translations 2005-2015