תרגום לאיטלקית

השפה האיטלקית היא אחת מהשפות הרומאניות הרבות, שהיו בעבר "לטינית מדוברת" (יחד עם שפות כגון צרפתית, ספרדית  ופורטוגזית ועוד), והיא משמשת כיום כשפה הרשמית של איטליה ושל הרפובליקה של סן מרינו. כמו שפות רבות, האיטלקית המודרנית המוכרת כיום היא למעשה אחד הניבים של השפה אשר הפך להיות נפוץ יותר משאר הניבים. במקרה של השפה האיטלקית, הניב שהפך לשפה המודרנית הוא הניב הפלורנטיני אשר היה נפוץ באיזור פירנצה. עם זאת, בניגוד למקרים רבים בהם הסיבה הפיכתו של ניב ספציפי לנפוץ היא פוליטית, במקרה של השפה האיטלקית הסיבות להפיכת הניב הפלורנטיני לנפוץ הן תרבותיות גרידא: הניב הפלורנטיני היה ניבם של משוררים וסופרים רבים (כגון דנטה) ולפיכך הפך להיות מוכר יותר.

איטליה נחשבת כיום כמעצמה בתחומים מגוונים כגון אופנה, אדריכלות וספורט. לפיכך, תרגום בנושאים אלו לאיטלקית הינו מובן מאליו. בנוסף, מיקומה המרכזי של איטליה באירופה ותפקידה החשוב באיחוד האירופי הופך אותה לשחקנית מרכזית בכל הקשור לפעילות עסקית באירופה. ארגונים וחברות המעוניינים לפעול באירופה בכלל ובאיטליה בפרט, ימצאו עצמם נדרשים  לתרגם מסמכים רבים, הצעות ותוכניות עסקיות שונות משפת המקור לשפה האיטלקית.

בתרגום לאיטלקית, כמו לכל שפה אחרת, חשוב מאוד לזכור כי אדם השולט בשתי שפות אינו מתרגם.  תרגום לאיטלקית הינו תהליך מורכב יותר מהמרה בין שפות, ומצריך היכרות עם השפה, המנהגים והתרבות של קהל היעד. מתרגם מקצועי המתרגם מעברית לאיטלקית מודע היטב לשוני התחבירי בין השפות ולדקויות השפה, והינו בעל ניסיון וידע במלאכת התרגום, ומשום כך הוא יפיק תוצאה שתהיה קריאה, שוטפת, וחשוב מכל – מובנת יותר.

לגלובוס תרגומים מגוון מתרגמים מנוסים ומקצועיים מישראל ומרחבי העולם כולו, אשר נבחרו באופן ספציפי כדי לאפשר לנו לספק את שירות התרגום הטוב ביותר ללקוחותינו השונים. זאת מתוך ההכרה כי תרגום לאיטלקית אינו העברת המלל משפה אחת לשנייה, והבנת החשיבות של ההקשר והתוכן של הטקסט. גלובוס תרגומים דואגת להתאים במידה הרבה ביותר בין המתרגם לחומר המיועד לתרגום, בכדי ליצור עקביות ואחידות ולספק תרגום בשפה האיטלקית שיהיה נאמן למקור.

אנו נשמח להציג בפניכם את שיטת העבודה שלנו. צרו קשר עם צוות המכירות שלנו כדי שנוכל ללמוד על דרישותיכם.

אם הנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר לתרגום לאיטלקית או תרגום מאיטלקית- לחצו כאן,
או התקשרו 074-7020207

בניית אתר אינטרנט FrameworkAll Rights Reserved © Globus Translations 2005-2015